Новости

2 ОКТЯБРЯ СОСТОИТСЯ III-я ПРЕСC-КОНФЕРЕНЦИЯ МКФ «МОЛОДОСТЬ» ПО УКРАИНСКОЙ ПРОГРАММЕ

2 ОКТЯБРЯ СОСТОИТСЯ III-я ПРЕСC-КОНФЕРЕНЦИЯ МКФ «МОЛОДОСТЬ» ПО УКРАИНСКОЙ ПРОГРАММЕ

сен 27 2013

за адресою: Венеційський острів, 1 (станція метро «Гідропарк»), місто Київ).

У ході прес-конференції буде оголошена національна конкурсна програма, склад міжнародного журі українського конкурсу, українські прем’єри, спеціальні події, а також деталі оупен-ейру реставрованої версії «За двома зайцями». Також спікери озвучать інформацію про ретроспективу українського кіно на МКФ архівного кіно в м. Порденоне (Італія).
Після прес-конференції організатори запрошують на коктейль.

Спікери прес-конференції:

  • Катерина Копилова – голова Національного агентства України з питань кіно;
  • Юрій Мироненко - Президент Всеукраїнського благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»;
  • Іван Козленко - заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка;
  • Андрій Халпахчі – генеральний директор МКФ «Молодість»;
  • Денис Нікітенко – програмний директор МКФ «Молодість»;
  • Анна Корягіна – прес-аташе МКФ «Молодість».

Шановні колеги, панове журналісти,

запрошуємо вас до участі та акредитації на очікуваний інформаційний захід Фонду Ігоря Янковського та МКФ "Молодість".
Акредитація на прес-конференцію: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.063 67 62 059.ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА 

МКФ «Молодість» – одна з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів (FIAPF).

Кінофестиваль був започаткований 1970 року у вигляді дводенного перегляду студентських короткометражних фільмів Київського державного інституту театрального мистецтва. Відтоді локальна ініціатива набула міжнародної популярності: з 80-х років українці знайомилися з роботами режисерів-дебютантів з Болгарії, Грузії, Вірменії та Росії, часи перебудови стали епохою кінематографістів із країн Балтії, Казахстану, Азербайджану та Німеччини. Перші кроки у великий кінематограф разом з «Молодістю» зробили знані нині режисери: Фред Келемен, Том Тиквер, Франсуа Озон, Андраш Монорі, Олексій Балабанов, Денис Євстигнеєв, Стівен Долдрі. Учасників «Молодості» пізніше відзначали «Золотою пальмовою гілкою» (Брюно Дюмон) та «Оскаром» (Ален Берлінер).

Наразі «Молодість» – єдиний кінофестиваль в Україні, що з 1991 року входить до рейтингів FIAPF. Він є пріоритетною платформою в регіоні для представлення найсвіжішої та найактуальнішої кінопродукції та відтворює найгучніші події сучасного кінопроцесу – як мейнстрімні так і експериментальні.

Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Як і сорок років тому конкурсна програма представляє професійні та аматорські фільми дебютантів. Головні секції - студентський, перший короткометражний (ігровий, анімаційний, документальний) та перший повнометражний ігровий фільм. До географії конкурсних робіт належать країни майже з усіх континентів. Тож ми шукаємо та знаходимо – і таким чином надаємо можливість молодим талантам посісти належне їм місце у сучасному кінопроцесі.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Блог Янковского

Архив

« Июль 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31